Spotkanie PTD - Szczecin - styczeń 2019W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego, które odbędzie się we czwartek 24 stycznia o godz. 17.30 w Sali nr 313 Katedry Meteorologii i Kształtowania Terenów Zieleni ZUT w Szczecinie przy ul. Papieża Pawła VI nr 3 A (3 piętro).

W programie spotkania m.in. przewidziano referat dr. Andrzeja Łysko „Możliwości opracowania bazy danych i mapy cyfrowej drzew pomnikowych w Polsce”

Spotkanie Noworoczne 201916 stycznia 2019 serdecznie zapraszamy na spotkanie PTD organizowane przez Oddział Warszawski. Pani dr Hanna Werblan-Jakubiec, dyrektor Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego wraz z panią Mariolą Kukier-Wyrwicką, również z OB UW, wygłoszą dla nas wykład “Historia i drzewa Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego”.
Po wykładzie zapraszamy na spotkanie noworoczne! Szczegóły dotyczące spotkania zamieścimy później i prześlemy, jak zwykle, do Państwa mailem.
Serdecznie zapraszamy!

Plakat: wykład "Czy są w Polsce drzewa 1000-letnie?"25 października Oddział Warszawski serdecznie zaprasza na wykład pana dr inż. Pawła Zarzyńskiego “Czy są w Polsce drzewa 1000-letnie?”. Szczegóły na plakacie.

Przed wykładem uczcimy jubileusz naszego najstarszego członka zwyczajnego, dr. Józefa Rokoszy.

Plakat - Jesienne róże w Ogrodzie BotanicznymW najbliższą niedzielę, 16 września o godz. 11.00 Marta Monder z OB PAN w Powsinie zaprasza na spacer z kuratorem po Narodowej Kolekcji Odmian Uprawnych Róż oraz prelekcje pn.: Jesienne róże. Członkowie PTD mają wstęp wolny! Więcej informacji na stronie OB.