W nawiązaniu do przesłanej mailem informacji przypominamy o wycieczce do niemieckiego Rozarium Forst znajdującego się blisko naszej granicy. Na wyjazd zapraszamy wszystkich miłośników róż – członków PTD, również z osobami towarzyszącymi. Wyjazd odbędzie się w dniach 23, 24, 25 czerwca 2017 r.
Nocleg w hotelu Olszyna, Terminal Południowy w Olszynie. Do dyspozycji są pokoje 2-osobowe, jeden 3-osobowy, łazienki na korytarzu: 90 zł za pokój. Ew. pokoje 2-osobowe z prysznicem, WC na korytarzu: 130 zł za pokój. Parking dla samochodów jest strzeżony.
Dojazd – słynną autostradą z niezakończonym odcinkiem.
Centrum Olszyna – Terminal Południowy Olszyna Budynek 26,
68-212 Trzebiel
UWAGA: dojazd do hotelu w Olszynie oraz przejazd przez granicę – do Rozarium Forst – indywidualny, własnymi samochodami.
Kolejne punkty programu wycieczki również planujemy zwiedzać przemieszczając się samochodami. Ponieważ liczba miejsc hotelowych jest ograniczona, prosimy o wpłatę na konto PTD 40 zł zaliczki, co będzie równoznaczne z rezerwacją miejsca w hotelu. Kwota ta częściowo pokryje koszt noclegów. Przy wpłacie na konto PTD prosimy zaznaczyć „Rozarium”. Bank Millennium 33 1160 2202 0000 0001 4898 0958 (nr konta znajduje się również na naszej stronie internetowej www.ptd.pl). Wpłaty przyjmujemy do 20 czerwca. Pozostałą kwotę każdy rozlicza indywidualnie w hotelu.

Wstęp do Rozarium 24 czerwca (sobota) w czasie trwania tej wystawy kosztuje 10 Euro (płatne w kasie Rozarium). W czasie zwiedzania znajdziemy czas na zjedzenie ciepłego posiłku (posiłki płatne indywidualnie).
Poza sobotnim zwiedzaniem Rozarium – głównym punktem programu, planujemy pojechać do Parku Angielskiego w Iłowej (niedziela).
Gorąco zapraszamy do udziału w różanej wycieczce PTD!